Firma

AGENCJA INTERAKTYWNA

AKTYNET działa od 2011 roku. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Przez lata pracy w branży internetowej, udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie w kreacji i tworzeniu stron internetowych, aplikacji dedykowanych, kampanii reklamowych oraz sklepów internetowych. Ze wszystkich zadań wywiązujemy się z najwyższą starannością.

Nasza ekipa składa się z grafików, programistów, specjalistów od marketingu internetowego, kierowników projektów. Każdy z nich zadba o wykonanie zleconego przez Ciebie zadania z najwyższą starannością.

 

DLACZEGO Z NASZYCH USŁUG POWINIENEŚ SKORZYSTAĆ?

Jeżeli zależy Ci na korzystaniu z usług firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie kreowania wizerunku w sieci, dobrze trafiłeś. Zajmiemy się tym, jak Twoja firma będzie postrzegana w internecie od A do Z. Najważniejszy jest dla nas klient. Dlatego posłuchamy czego odczekujesz, a następnie zaproponujemy własne rozwiązania. Z tego połączenia powstanie wyjątkowy projekt, który spełni wszystkie Twoje cele. Wszystkie wdrożone przez nas rozwiązania, dodatkowo sprawdzamy analizując i badając je. Uzyskujemy wtedy pewność, że wszystko poszło zgodnie z założeniami. Na każdym etapie współpracy możesz skorzystać z profesjonalnej porady naszych specjalistów. Udzielą oni odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

B2B I DOTACJE UE

Jednym z naszych podstawowych działań jest wdrażanie dedykowanych aplikacji, które służą optymalizacji procesów zachodzących w trakcie wszelkich czynności sprzedażowych i około sprzedażowych. Łączymy różne dostępne systemy z platformami sprzedażowymi. Pomożemy Ci również przygotować merytoryczny wniosek, umożliwiający pozyskanie środków z Unii Europejskiej na budowę platformy B2B.